Головна Листи Ще 12 громад Львівщини отримали «Школярики»

Ще 12 громад Львівщини отримали «Школярики»

Сьогодні, 26 жовтня, біля Львівської обласної ради влада області передала нові шкільні автобуси ще для 12-ти громад. Зокрема, для  Новояричівської, Солонківської, Буської, Підкамінської, Поморянської, Журавненської, Миколаївської, Моршинської, Белзької, Великомостівської, Лопатинської та Радехівської громад.

Перші 25 автобусів зі 126, закуплених за кошти обласного бюджету та територіальних громад, передали 19 жовтня. Нині ж відбулася передача другої партії транспорту. Шкільні автобуси мають необхідну комплектацію для перевезення дітей з особливими освітніми потребами.

За словами заступника голови Львівської обласної ради Юрія Холода, на початок осені на Львівщині бракувало понад 170 «школяриків».  Сотню з них громади області на початку року передали для потреб військових та внутрішньо переміщених осіб.

«Львівщина звернулася до Кабінету Міністрів, і нам дозволили придбати ці автобуси за кошти обласного бюджету та за співфінансування громад.
Транспорт закупили через платформу ПРОЗОРО в українського виробника.

Дитинство має бути безпечним. І ми намагаємося його таким зробити, навіть у цей складний час. Хай діти і вчителі добираються до шкіл у теплі та комфорті», – зазначив Юрій Холод.