Головна Сільське господарство Близько 50 мільйонів гривень отримають малі агровиробники Львівщини завдяки аграрному реєстру

Близько 50 мільйонів гривень отримають малі агровиробники Львівщини завдяки аграрному реєстру

В межах програми підтримки, що фінансується коштами Європейського Союзу, 562 малих агровиробників Львівської області отримають майже 50 млн грн безповоротної допомоги.

Незабаром виплати отримають:

– 350 учасників програми за напрямом «субсидія на одиницю (1 га) оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення». До виплати затверджено 33,04 млн грн на загальну площу 10,7 тис. га.

– 212 учасників програми за напрям «дотація на ВРХ (корови) усіх напрямів продуктивності». До виплати затверджено 16,09 млн грн на 3036 корів.

«Проте, щоб кошти були зараховані на рахунок, необхідно підписати договір про надання бюджетних коштів з Укрдержфондом. Підписання таких договорів відбувається онлайн в Державному аграрному реєстрі, шляхом накладення електронного підпису. Відтак, закликаю тих аграріїв, чиї заявки були подані та опрацьовані у вересні цього року не зволікати з підписанням», – зазначила директорка департаменту Тетяна Гетьман.

У разі виникнення додаткових питань, можна звертатися до департаменту за адресою: м. Львів, пр. В. Чорновола, 4 (9 поверх) або зателефонувати за конт. номером – 096-000-53-76 (Тарас).

Довідково:

Загалом по Україні 13 960 фермерів отримують понад 900 млн грн у рамках першого траншу програми підтримки малих агровиробників. Окрім затверджених до виплати заявок на суму 916 779 807 грн, на опрацювання у системі очікують заявки ще на близько 650 млн грн, що у сумі перевищує доступний обсяг фінансування з державного бюджету (1,5 млрд грн).

Відтак згідно з Порядком використання коштів, затвердженого постановою КМУ, приймання заявок по програмі було призупинено до завершення опрацювання отриманих заявок і визначення доступного залишку. Усі раніше подані заявки будуть опрацьовані у встановленому порядку. Слідкуйте за додатковими оголошеннями!