Головна Листи Сімом амбулаторіям Бущини передали комплекти для телемедичного консультування

Сімом амбулаторіям Бущини передали комплекти для телемедичного консультування

Комплекти телемедичного обладнання для амбулаторій загальної практики – сімейної медицини придбали для Буського району, а саме: с.Олесько, с.Ожидів, смт.Красне, с.Сторонибаби, с.Новий Милятин, с.Задвір’я, с.Топорів.

На закупівлю 254 комплектів телемедичного обладнання для сільських амбулаторій Львівщини передбачено 25 146,0 тис. грн субвенції з державного бюджету. Аби кожна амбулаторія отримала такі комплекти, співфінансування із місцевих бюджетів становить 10%.

Сьогодні комплекти для телеметрії та телемедичного консультування отримали ті медичні заклади, для яких місцева влада передбачила таке співфінансування.

Комплекти урочисто передали заступник голови Львівської ОДА Іван Собко та начальник управління капітального будівництва Павло Терех.

У програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування входять портативний ЕКГ, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, спірометр, безконтактний термометр, дерматоскоп, цифрова оглядова камера та планшет для зберігання та передачі даних.

Комплекти для телемедичного консультування отримали 24 амбулаторій у Буському, Пустомитівському та Радехівському районах.

Телемедицина — це напрям медицини, а саме комплекс дій, технологій та заходів, що застосовуються при наданні медичної допомоги з використанням засобів дистанційного зв’язку у вигляді обміну електронними повідомленнями (у випадках, коли відстань є критичним чинником, наприклад, в сільській місцевості). Повідомленнями обмінюються лікарі між собою. Так лікарі первинної ланки мають можливість швидко отримати фахову консультацію вузькопрофільних колег.

Консультації в форматі «лікар — лікар» можна отримати у сфері пульмонології, ендокринології, дерматології, педіатрії тощо.

Прес-служба ОДА