Головна Листи Сьогодні Львівщина прощається із чотирма українськими захисниками

Сьогодні Львівщина прощається із чотирма українськими захисниками

Сергій Пеклич, Ігор Ожибко, Олександр Піцик та Андрій Кісельов загинули, захищаючи рідну землю від окупантів.

Щоденно о 09:00 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію.

Сьогодні Львівщина прощається із захисниками:

Сергій Пеклич

Житель села Мукані Радехівської громади.

Був стрільцем-санітаром. Проходив службу у військовій частині А1008. Загинув 26 лютого 2024 року у Харківській області.

Ігор Ожибко

Народився у селі Лисиничі. Проживав у Львові. Бойовий медик. Із початком повномасштабного вторгнення росії став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила. Боронив державу на південному та східному напрямках.

Олександр Піцик

Народився у місті Калуш Івано-Франківської області. Здобув вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка».

Із перших місяців повномасштабного вторгнення воював на південному напрямку у складі 15-ї бригади оперативного призначення імені Героя України лейтенанта Богдана Завади.

Андрій Кісельов

Народився у родині військового медика та провів дитинство у місті Новий Розділ Львівської області. Понад двадцять років свого життя присвятив роботі у «Львівобленерго». Протягом 2015-2017 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції.

Із початком повномасштабного вторгнення рф воював у 24-ї окремій механізованій бригаді імені короля Данила. Під час проходження служби отримав звання «майор» та обійняв посаду командира батальйону. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками. Воював на південному та східному напрямках.

Вічна памʼять усім захисникам!