Головна Листи У бронежилетах від Львівського оборонного кластеру з Донеччини продовжують евакуйовувати дітей

У бронежилетах від Львівського оборонного кластеру з Донеччини продовжують евакуйовувати дітей

Одним з таких прикладів є евакуація родини з двома школярами з Мар’їнської громади.

Евакуаційні комплекти ЛОК продовжують допомагати поліцейським рятувати дітей. «Білі янголи» поліції Донеччини вивезли всіх 15 дітей, які залишалися в Очеретиному та двох селах Марʼїнської громади: Єлизаветівці та Катеринівці.

Останньою погодилася евакуюватися родина з двома школярами. В саму школу вони не ходили — її знищили росіяни. Батьки казали, що звикли до життя в зоні бойових дій, тож поліцейським довелося докласти чимало зусиль, щоб переконати родину виїхати. Зараз родина дісталася безпечного місця. Вони житимуть у безпечнішому регіоні держави. Діти ходитимуть в школу.

Поліцейські щодня возять гуманітарну допомогу до родин, які залишаються у прифронтових селах, та переконують їх виїхати. Таким чином «Білі янголи» врятували 126 дітей на Донеччині. Триває порятунок дітей з інших прифронтових населених пунктів Донеччини, де оголошено обовʼязкову евакуацію. Станом на 8 листопада залишилося евакуювати 128 дітей.

При евакуації дітей «Білі янголи» застосовують спеціальні бронежилети, виготовлені у співпраці Львівським Оборонним Кластером та Харківським заводом засобів індивідуального захисту. Дитячі бронежилети разом з касками були передані Ювенальна Поліція України. Відтоді евакуацію дітей здійснюють у цих захисних комплектах.