Головна Листи У Координаційному центрі при Львівській ОВА повідомили про результати роботи за липень

У Координаційному центрі при Львівській ОВА повідомили про результати роботи за липень

За цей місяць спеціалістам вдалося надати психологічну допомогу близько трьом тисячам людей.

Упродовж липня співробітники Координаційного центру з підтримки цивільного населення при Львівській обласній військовій адміністрації відповідали на звернення, надавали індивідуальні та групові консультації, пропонували підтримку та розв’язання проблем, пов’язаних з психічним здоров’ям. Загалом майже 3 тисячі отримали психологічну допомогу за цей місяць.

«Наша мета – забезпечити комфорт та допомогти людям зрозуміти та пережити їхні емоції. Дякуємо психологам організації «Міжнародний Медичний Корпус» та партнерам, хто долучився до нашої роботи і допоміг забезпечити психологічну допомогу нашим співгромадянам. Наша команда залишається відкритою для всіх, хто шукає психологічну допомогу. Ми разом і подолаємо будь-які труднощі!», – наголосили у Координаційному центрі.

Додамо, організація «Міжнародний Медичний Корпус» є стратегічним партнером, за допомогою якого здійснюється надання допомоги в координаційних офісах Львівщини, та членом робочої групи з написання програми психічного здоровʼя.

Отримати психосоціальну послугу (консультацію психолога чи юриста, допомогу у перекваліфікації та пошуку роботи, цільову гуманітарну допомогу) можна заповнивши анкету.

Візуалізація психосоціальних послуг, послуг ГО відображена на карті.

Про інші події на сторінці Координаційного центру при Львівській ОВА дізнавайтеся за посиланням.

Контактний e-mail: medpsysocial.aid@gmail.com

Нагадаємо Координаційні офіси, які відкрили з ініціативи начальника Львівської обласної військової адміністрації Максима Козицького, працюють у кожному районі Львівщини, керівником є Галина Бордун. Координаційний центр з підтримки цивільного населення Львівської ОВА працює в координації з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Координаційним центром психічного здоровʼя КМУ. Робота центру синхронізується із стратегією проєкту «Ти як?» створеного за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської.