Головна Листи Вибираємо готель для ділових поїздок

Вибираємо готель для ділових поїздок

Готелі України та інших країн Східної Європи ще поки не настільки розвинулися в плані сервісу, як готелі Західної Європи або США. Зокрема це стосується зручності готелів для подорожей з метою ведення бізнесу та інших важливих візитів. Хоча інтернет рясніє рекомендаціями про те, як вибирати готелі для відпочинку, мало хто звертає увагу на важливі особливості готелю, який підійшов би діловій людині.

У більшості великих українських і зарубіжних міст можна без особливих труднощів відшукати гарний готель, але в менших населених пунктах, з цим можуть виникнути проблеми. Які ж основні риси готелю, відповідного для ділових поїздок?

У першу чергу, це наявність бездротового інтернет-з’єднання, яке дозволить підтримувати віддалену зв’язок з багатьма клієнтами, постачальниками або партнерами, регулярно перевіряти електронну пошту і так далі.

Крім того, бажано, щоб була можливість отримати / відправити факс або роздрукувати потрібні папери. Дуже часто в бізнес -готелях обладнується спеціальний конференц- зал, де є вся необхідна техніка (проектор, веб -камери, один або кілька великих моніторів, звуковідтворювальнt обладнання) для проведення переговорів, зустрічей, презентацій. На всякий випадок наявність технічного забезпечення, а також спеціального приміщення потрібно уточнити у менеджера готелю ще до оформлення броні.

Так, готель бест вестерн вега завжди надає всю необхідну інформацію своїм потенційним і дійсним клієнтам, крім того, з менеджером можна обговорити можливість надання додаткових послуг.

Зверніть увагу, що готель повинен розташовуватися неподалік від цікавих для вас місць, де розгортатиметься ділова діяльність. Зручність забезпечить безпосередня близькість хорошої транспортної розв’язки, що дозволить за короткий проміжок часу дістатися до центральних районів міста, вокзалів, аеропортів та інших важливих об’єктів. Якщо ви збираєтеся приїхати в інше місто на власному автотранспорті або орендувати його за місцем, то не завадить уточнити наявність охороняється готельної парковки. Ті, хто часто бувають в інших містах і країнах по роботі, радять вибирати готелі, які нещодавно відкрилися або тільки закінчили реконструкцію – це означає, що до ваших послуг буде оновлений ремонт в номері і нові меблі, не кажучи вже про ввічливому попереджувальному персоналі.