Головна Освіта Червоноградському ліцею виділено кошти на харчування та нові технології

Червоноградському ліцею виділено кошти на харчування та нові технології

Червоноградському професійному гірничо-будівельному ліцею та вищому професійному училищу №11 казначейство виділить частину недоотриманих платежів на харчування та нові технології.

Про це під час робочої поїздки в Сокальський район вчора повідомив голова Львівської облдержадміністрації Олег Сало, інформує кореспондент Вголосу.

Олег Сало повідомив, що сьогодні на харчування та інші нагальні потреби ліцею та вищому професійному училищу №11 міста Червоноград  підуть першочергові кошти.

«Усе будемо робити частинами. Візьму до уваги й незахищеність 185 статті», – повідомив голова Львівської облдержадміністрації.

Також, за словами губернатора Львівщини, будуть працювати й над проблемою віддтоку молоді за кордон.

«Ми їх  вчимо тут, використовуємо кошти на навчання, а користуються тим інші люди», – додав він.

Так, за словами директора  Червоноградського професійного гірничо-будівельного ліцею Надії Піхоцької, потрібно в ліцеї поміняти станки, щоб діти могли вчитися за новітніми технологіями.

У свою чергу директор вищого професійного училища №11 Оксани Білик повідомила, що є проблема з казначейством.

«Станом на 1 грудня казначейством не проведено платежів на 185 тис. грн., сюди входить навіть харчування учнів в їдальні, яке наразі здійснюється за батьківські кошти. Ми заборговуємо перед підприємцями, які постачають продукти і відповідно наразі нам відмовляють. Ми маємо гроші на рахунку, але не можемо ними скористатися », – повідомила Білик.

Також, за словами директора вищого професійного училища №11, є проблема  й у низькому рівні оплати праці.

«Наші випускники виїжджають в Польщу, адже там  вони отримують в 5 разів вищу заробітну плату», – додала вона.

Як повідомила Оксана Білик, проблемою є й вимагання роботодавцями від студентів досвіду роботи на першому робочому місці.

«Роботодавець вимагає, щоб уже була заповнена трудова книжка, хоча, згідно положення про трудові книжки,  вона має заповнюватися на першому робочому місці, а роботодавці в цьому відмовляють нашим випускникам», – розповіла директор вищого професійного училища №11 у місті Червоноград.