Головна Листи У Львівській обласній лікарні запрацювало пологове відділення

У Львівській обласній лікарні запрацювало пологове відділення

Сьогодні, 1 лютого, після капітального ремонту та реконструкції повноцінно запрацювало оновлене пологове відділення у  Львівській обласній клінічній лікарні.

Тут відремонтували операційні та індивідуальні пологові зали, а також приймальне відділення.

Загалом розгорнули 100 акушерських ліжок, з них 40 – у пологовому відділенні та по 30 у відділенні патології вагітності та відділенні екстрагенітальної патології.

Також у пологовому передбачили 6 ліжок інтенсивної терапії для дорослих і стільки ж для дітей.

Пологовий оснащений вісьмома індивідуальними пологовими залами та трьома операційними. На першому поверсі функціонує приймальний покій і оглядовий кабінет, де проводитиметься уся необхідна діагностика. Вдалося також оновити обладнання, ліжка і меблі.

Після реконструкції в пологому працюватиме відділення екстрагенітальної патології, патології вагітності, неонатального догляду, відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених.

«Цінуйте один одного і будьте завжди разом, вам все вдасться, ви потужна , професійна і целеспрямована команда, з Божою допомогою до роботи», –  побажав медичним працівникам директор лікарні Михайло Гичка.

«Хороший і зорганізований колектив, найскладніші випадки й надалі зосереджуватимуться саме тут, успіхів, наснаги і віри в себе та свої можливості», – зазначив директор  департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис.

Завідувач пологового відділення Володимир Солощенко, підсумував: «Ми зробити старт, давайте наберемо швидкості і відкриємо друге дихання. Важливо, що є фахові люди і ми можете інколи неможливе.  У нас все буде добре».

Надаємо, відділення було закрито у 2017 році – з цього часу тут проведено капітальний ремонт інженерних мереж, приміщень та реконструкцію з енергозбереженням. Замінено також системи водопостачання, водовідведення, електромережу та освітлення,  двері та вікна, повністю перероблено дах будівлі, проведено утеплення горища. Під час реконструкції замінено систему опалення корпусу – труби, арматуру, радіатори. Також  облаштовано індивідуальний тепловий пункт.

Загальна вартість робіт становила 106 млн грн., з яких 90 млн грн – кошти обласного бюджету.