Головна Освіта У Новояворівську відкрили навчально-практичний центр електрозварювального профілю

У Новояворівську відкрили навчально-практичний центр електрозварювального профілю

У державному навчальному закладі «Новояворівське вище професійне училище» відкрили навчально-практичний центр електрозварювального профілю. На його створення скерували 2,3 млн грн, зокрема кошти державного бюджету – 1 млн грн., обласного бюджету – 930 тис. грн., місцевих бюджетів – 150 тис грн.

Як наголосила голова комісії з питань освіти, науки та інновацій Львівської обласної ради Іванна Герус, коли влада державна, обласна і місцева працюють у синергії між собою і з представниками бізнесу – маємо такі успішні проєкти, як вище професійне училище в Новояворівську.

«У цьому закладі освіти навчаються більше 700 дітей, яких роботодавці охоче візьмуть на роботу. Це реально класний приклад того, як можуть розвиватися заклади професійної освіти.

Для навчально-практичного центру закупили ультрасучасне обладнання на понад 1,2 млн грн. Воно допоможе випускникам закладу здобути навички і вміння, які дозволять їм одразу працювати на виробництві», – зауважила Іванна Герус.

Навчально-практичні центри (НПЦ) – це частина приміщень закладу професійної освіти з новим обладнанням та технікою. Там учні проводять практичні заняття, а дорослі – підвищують кваліфікацію або перенавчаються. Створення НПЦ  в Україні розпочали у 2016 році.

ДНЗ «Новояворівське вище професійне училище» відкрили у 1980 році на основі Яворівського державного гірничо-хімічного підприємства «Сірка». Зараз у закладі готують спеціалістів на базі 9 і 11 класів, зокрема за спеціальностями: слюсар, водій, електрогазозварник, муляр, офіціант, кухар.

Докладна інформація про Новояворівське вище професійне училище – тут.

Участь в урочистому відкритті навчально-практичного центру взяли також депутати обласної ради Володимир Хархаліс, Іван Стецькович, Ростислав Добош.