Головна Листи У селі Заводське здійснено реконструкцію спортзалу і частини даху народного дому

У селі Заводське здійснено реконструкцію спортзалу і частини даху народного дому

В рамках реалізації конкурсу проектів місцевого розвитку у селі Заводське здійснено реконструкцію спортзалу і частини даху з опорядження фасадів Народного дому. Хід виконання робіт на об’єкті проінспектували перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин та заступник Буського міського голови Олег Коваль.

Народний дім у селі Заводське – це двоповерхова будівля зведена у 1987 році. Раніше покриття даху було –  шифер, частина з металопрофілю (нове покриття).

За словами заступника міського голови Буська Олега Коваля, у приміщенні Народного дому функціонує спортивний зал, який єдиний для тутешньої школи та села, і потребував енергозберігаючих вікон, обладнаних гардеробних, спортивного інвентаря. Два роки тому завдяки субвенції місцевим бюджетам вдалось замінити вікна. А цьогоріч завдяки конкурсу мікропроектів, вдалось провести реконструкцію спортзалу і частини даху з опорядження фасадів Народного дому.

У селі Заводське здійснено реконструкцію спортзалу і частини даху народного дому«Цей проект започатковано ще під час мого головування на посаді сільського голови Заводської сільської ради, далі опікувався ним, як голова Буської РДА. На початку цього року проєкт став переможцем конкурсу мікропроектів. Загальна вартість проєкту – 399 тис. 998 грн, це – кошти області, району та громади. Ще додатково з районного бюджету на листопадовій сесії Буської районної ради було виділено 720 тис.грн. для завершення частини реконструкції даху, були поміняні вікна. Однак місцеві бюджети не спроможні на акумулювання достатнього фінансового ресурсу для завершення всіх необхідних робіт по даному об’єкту. Плануємо у наступному році даний об’єкт подати на Державний фонд регіонального розвитку», – розповів заступник Буського міського голови Олег Коваль.

У селі Заводське здійснено реконструкцію спортзалу і частини даху народного домуУ ході перевірки керівники перевірили якість виконаних робіт і відзначили, що цей проект надзвичайно важливий, адже засвідчує, що заплановані проекти реалізуються і позитивні процеси, навіть у цей непростий час, тривають.