Головна Листи За тиждень на Львівщині провели близько трьох тисяч досліджень на COVID-19

За тиждень на Львівщині провели близько трьох тисяч досліджень на COVID-19

Медики радять пройти вакцинацію проти коронавірусної інфекції, адже зараз в осінню пору зростає кількість захворювань.

Як інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської ОВА, на Львівщині фіксують збільшення кількості випадків захворювання на ковід.

«Ковід починає процвітати всупереч складній ситуації в країні, або правильніше сказати, завдяки їй. Холодна пора, великі скупчення людей та сезонність інфекційних захворювань – це ті фактори, які сприяють поширенню хвороб. Необхідно працювати на усіх фронтах, тому варто поновити свій вакцинальний захист», – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

«За минулий тиждень на Львівщині провели 3084 дослідження, з них позитивні – 520. Померли 14 осіб. Одужали – 2299 людей. Знаходяться на стаціонарному лікуванні – 209 пацієнтів.

За весь період пандемії в області підтверджено – 323 521 випадок, одужала 312 161 людина, летальних – 6 818 випадків.

Також в області триває вакцинація проти коронавірусу. В наявності є вакцина американського виробництва Pfizer «Comirnaty» та китайського виробництва Sinopharm «CoronaVac». Окрім того, якщо відчуваєте ознаки застуди – залишайтесь вдома. Бережіть себе та своє оточення», – повідомила Наталія Іванченко, позаштатна спеціалістка департаменту охорони здоров’я з епідеміології та вакцинопрофілактики, гендиректорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ.

У Львівській області 16 166 425 осіб отримали одну дозу вакцини та 15 356 041 — другу дозу. Першу бустерну дозу отримали 2 673 652 та 105 931 – другу бустерну дозу, ще 33 357 осіб отримали додаткову дозу.