Головна Право Основні причини ДТП на автошляхах Львівщини – порушення правил маневрування, перевищення швидкості...

Основні причини ДТП на автошляхах Львівщини – порушення правил маневрування, перевищення швидкості та недотримання дистанції

Поліцейські Львівщини закликають усіх учасників дорожнього руху: дотримуйтеся вимог Правил дорожнього руху, бережіть своє життя та здоров’я!

Загалом, від початку року станом на сьогодні, 31 жовтня, на автошляхах Львівської області зареєстровано 7277 дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло 125 осіб та травмувалися 1165 осіб.

За цей період на автошляхах Львівської області поліцейські зареєстрували 244 ДТП за участю водіїв, які перебували у стані сп’яніння, в яких 3 особи загинули та 63 отримали травми різної важкості.

Крім того, за 10 місяців року зареєстровано 310 ДТП за участю дітей. На жаль. 10 дітей загинули, 305 травмовані.

Також відбулося 427 ДТП з постраждалими за участю пішоходів, в яких загинуло 59 та травмовано 404 особи.

Найчастішими причинами ДТП на автошляхах Львова та області є порушення правил маневрування, перевищення швидкості та недотримання дистанції. А серед дорожньо-транспортних пригод з загиблими лідирують автозіткнення та наїзди на пішоходів.

Будьте уважні та обережні на дорозі! Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не кермуйте у нетверезому стані, не перевищуйте швидкості та не здійснюйте ризикованих маневрів. А пішоходам поліцейські нагадують: переходьте дорогу лише у дозволених місцях, а у темну пору доби використовуйте світлоповертальні елементи.

Бережіть себе!

Безпечної усім дороги!

 

Відділ комунікації поліції Львівської області