Головна Листи Заповненість ліжкової мережі опорних медзакладів Львівщини – 37,5 %

Заповненість ліжкової мережі опорних медзакладів Львівщини – 37,5 %

У стаціонарах опорних медичних закладів Львівщини сьогодні на лікуванні перебуває 1406 осіб. З них – 136 в реанімаційних відділеннях, 34 на апаратах ШВЛ. Як розповів сьогодні під час брифінгу керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис заповненість ліжкової мережі області становить 37, 5 %.

Так найбільш заповненими медичними закладами є Львівська обласна інфекційна лікарня, тут лікують 104 хворих, Центр легеневого здоров’я – 147 пацієнтів, Львівський обласний госпіталь ветеранів воєн та репресованих – 129, Лікарня швидкої медичної допомоги – 202.

У розрізі районів: Новояворівська районна лікарня – 98, Стрийська міська лікарня – 53.

За попередню добу підтверджено 466 випадків коронавірусної хвороби, проведено 1564 дослідження методом ПЛР, більше однієї тисячі методом ІФА.

«Сьогодні відсоток виявлених ковідних є достатньо високий. Так кількість госпіталізацій за останній період зменшується, але ми також говоримо про те, що хворіють тяжче і вік хворих помолодшав. Якщо ще пів року тому це були особи старшого віку із супутніми патологіями, то зараз ми констатуємо, що все більше молодих людей, серед них діти, мають важкі пневмонії», – зазначив Орест Чемерис.

Тож, медики закликають не втрачати пильність та дотримуватись усіх заходів безпеки в час пандемії.

Юлія Савостейко, прес-служба ЛОДА