Головна Політика У Буській громаді призначили з 12 старостинських округів 9 старост

У Буській громаді призначили з 12 старостинських округів 9 старост

Депутати Буської міської ради утворили 12 старостинських округів з відповідними межами та призначили 9 старост, трьох призначать на наступних засіданнях

Старостами призначено:

ЯВОРСЬКИЙ Володимир Ярославович –  Новосілківський старостинський округ з центром в с.Новосілки, що складається з сіл Новосілки, Кудирявці, Лісок та Дунів.

ЗАРЕМБА Оксана Євгенівна – Милятинський старостинський округ з центром в с.Новий Милятин, що складається з с.Старий Милятин, Новий Милятин, Ріпнів, Новий Ріпнів.

НАКОНЕЧНИЙ Тарас Михайлович – Побужанський старостинський округ з центром в с.Побужани, що складається з с.Побужани, Маращанка, Волиця-Деревлянська, Ленарівка, Соколя.

РОМАНЮК Надію-Галину Ігорівну – Яблунівський старостинський округ з центром в с.Яблунівка, що складається з с.Яблунівки, Рокитне, Грабово, Будиголош.

ДАЦКІВ Віктор Володимирович – Боложинівський старостинський округ з центром в с.Боложинів, що складається з с.Боложинів, Вербляни, Підставки, Заболотне.

КРАВЕЦЬ Тетяну Яремівну – Гумниський старостинський округ з центром в с.Гумнисько, що складається з с.Гумнисько та Чучмани.

КІНДРАТІВ Марія Ярославівна – Ожидівський старостинський округ з центром в с.Ожидів, що складається з с.Ожидів, Йосипівка, Павлики, Сидори, Застав’є, Закомар’я, Янгелівка.

КОРОЛЬ Ольга Володимирівна – Олеський старостинський округ з центром в смт.Олесько, що складається з смт.Олесько, с.Теребежі, Циків, Волуйки, Кути, Чішки, Хватів.

ЛЕСЬКІВ Мирослава Петрівна – Соколівський старостинський округ з центром в с.Соколівка що складається з с.Соколівка, Брахівка, Баймаки, Рижани, Грабина, Лабач, Переволочна.

До своїх обов’язків старости  приступають з 1 січня 2021 року.

Ще по трьох старостинських округи старост оберуть на наступних засіданнях. Зокрема, це – Заводський старостинський округ з центром в с.Заводське, що складається з с.Заводське, Чаниж, Гаївське, Стовпин, Лісове.

Топорівський старостинський округ з центром в с.Топорів, що складається з с. Топорів, Заболоте, Леньків, Лісове, Горбачі, Гута.

Тур’янський старостинський округ з центром в с.Тур’я, що складається з с. Тур’я, Гутисько-Тур’янське, Бажани, Бачка, Лісове.

Населені пункти Журатин, Кізлів, Ракобовти та Купче відноситимуться до міста Буськ.

Фото: Сергій ПЕНЦАК