Головна Освіта У Львові 7 травня стартує “Університетська креативна школа”

У Львові 7 травня стартує “Університетська креативна школа”

Громадська організація “Лабораторія ідей” за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації та ЛНУ ім. І. Франка реалізовує проект “Університетська креативна школа/University creative school”.

З 7 по 11 травня в стінах Львівського університету відбуватиметься тиждень соціального підприємництва, що складатиметься з п’яти безкоштовних майстерень з соціального підприємництва від кращих тренерів та власників соціальних підприємств.

У межах школи розповідатимуть про історію, основні поняття та ідеї соціального підприємництва, правові та інституційні передумови соціальної економіки, управління ресурсами, бізнес-планування, джерела фінансування та ідентифікацію ресурсів.

Мета навчання – популяризувати ідеї соціального підприємництва, формувати середовище молодих фахівців-експертів з соціального підприємництва, забезпечити молодь та студентство необхідними знаннями про соціальне підприємництво та надати інструменти для створення соціальних підприємств.

Учасниками школи зможуть стати 30 відібраних осіб, які попередньо пройдуть реєстрацію та обгрунтують свою участь у школі мотиваційним листом.

Зареєструватись на участь у проекті можна за посиланням.

Проект реалізовується в межах конкурсу молодіжних проектів з Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Контактна особа: Христина, тел.: +380977496093, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.