Головна Освіта А “маляток” все більшає

А “маляток” все більшає

15 вересня в Буському Будинку дитячої та юнацької творчості урочисто стартував новий навчальний рік. За традицією, він розпочався хвилюючим і чудовим святом – Днем знань. На подвір’ї закладу – гамірно та людно.

Музика усіх налаштувала на святковий настрій. Скрізь, куди не глянь, маленькі

дошкільнята в українських строях і з великими букетами квітів.

Приємно було спостерігати, як одні дітки з широко відкритими очима чемно стояли та чекали на важливу для них подію – Перший дзвінок. Інші ж навпаки, зі сльозами на очах так і не наважувалися відпустити мамину руку.

Того дня тепло звучали слова привітання директора Буського БДЮТу Оксани Рутецької, методиста цього закладу Оксани Цюги, матері Лесі Білинської, які щиро бажали юним даруванням успіхів у різних видах творчості, надійних стартів і щасливих фінішів. І, звичайно, як годиться господарям, подарували усім барвисті танці, інсценівки та пісні.

За словами Оксани Рутецької, цьогоріч у групі раннього розвитку дитини "Малятко" навчатимуться 100 п’ятирічок (а це 6 груп). Загалом у БДЮТі 540 дітей віком від 5 до 17 років. Усіма ними опікуються 18 педагогів – творчих, ініціативних фахівців, котрі допомагають кожній дитині знайти і розкрити себе. А для цього тут діють різнотематичні гуртки – вокальний, плетіння з соломки, бісеру, оригамі, образотворчого мистецтва, художнього слова та ще безліч інших розвиваючих напрям-ків. Одним словом, створені усі умови для розкриття творчих здібностей дитини.

2013 рік проголошено Роком дитячої творчості. Кому, як не БДЮТу, продемонструвати таланти своїх підопічних? А похизуватися є чим, тим паче, що Буський і Олеський БДЮТи знані на всеукраїнському рівні. Отож, на обласному конкурсі "Таланти твої, Україно!" робота з бісеру Валентина Турчина зайняла ІІ місце, а лялька-мотанка Світлани Гірняк посіла перше.

Свої здібності демонстрували не лише гуртківці, а й їхні керівники. До прикладу, переможницею обласного конкурсу стала педагог-керівник декоративно-ужиткового мистецтва (плетіння з соломки) Галина Таланчук. Як бачимо, дітям є на кого рівнятися і чого прагнути.

Перший дзвоник, що пролунав для дітвори, особливий і, безперечно, визначальний у житті, оскільки саме він кличе їх у незвідану, проте напрочуд цікаву Країну знань. Тож зичимо успіхів як діткам, так і їхнім педагогам, плідної праці та перемог!

Інна  Паламар