Головна Освіта Асоціація місцевих рад «Ради Львівщини» провела семінар для громад про психологічну допомогу

Асоціація місцевих рад «Ради Львівщини» провела семінар для громад про психологічну допомогу

У Львівській обласній раді сьогодні, 4 квітня, відбувся навчальний семінар для психологів та соціальних працівників територіальних громад Львівської області на тему: «Практичні аспекти психологічної допомоги». Участь в навчанні взяли понад 60 фахівців з 32-х громад області.

Організатори тренінгу – Асоціація місцевих рад «Ради Львівщини» спільно з благодійним фондом «Рокада».

Від імені Львівського обласної ради учасників семінару привітав в.о. керуючого справами облради, депутат Ярослав Гасяк.

«Дякую організаторам за проведення тренінгу на актуальну сьогодні тему психологічної допомоги. Адже психологічний стан та психічне здоров’я під час війни є вкрай важливим.

Упевнений, здобуті сьогодні знання будуть корисними для удосконалення професійної майстерності психологів та соціальних працівників.

У свою чергу, Львівська обласна рада готова підтримувати ініціативи територіальних громад, зокрема в галузі надання психологічної допомоги», – сказав Ярослав Гасяк.

Виконавчий директор Асоціації Данило Сороковий анонсував проведення інформаційних сесій для психологів і соціальних працівників із презентацією діяльності організацій і фондів, які працюють в територіальних громадах Львівщини.

«За результати таких зустрічей працівники громад матимуть вичерпну інформацію про чинні міжнародні програми та зможуть співпрацювати з презентованими організаціями та фондами.

Команда Асоціації «Ради Львівщини» завжди в тісній співпраці з територіальними громадами, тому вони можуть звертатися до нас за будь-якою допомогою та з різноманітними ідеями», – наголосив Данило Сороковий.

Під час тренінгу учасники дізналися про теоретичні та практичні аспекти роботи з тривожними та панічними станами, з агресією, з психологічними станами дітей під час війни. Психологи та соціальні працівники навчалися знаходити особистісний pecypc для саморегуляції і відновлювати його, а також на практиці застосували «техніку заземлення».

Для усіх присутніх благодійний фонд «Рокада» презентував книгу «Кишеньковий посібник психологічної допомоги».