Головна Освіта Буська гімназія запрошує на навчання

Буська гімназія запрошує на навчання

Найкращий спосіб передбачити майбутнє – це його створити.
Стівен Кові

У 1994 році у м. Буську був заснований заклад нового типу, спочатку як Буська гімназія, а зараз Навчально-виховний комплекс “Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат ім. Є.Петрушевича при Львівському національному університеті ім. І.Франка”.
Навчання в гімназії дає можливість кожній талановитій дитині у повній мірі реалізувати свої пізнавальні та творчі здібності, поглиблено вивчати певні навчальні дисципліни, займатися науково-дослідницькою діяльністю під керівництвом найкращих фахівців, особистісно зростати та всебічно розвиватися.
Упродовж всього існування Буської гімназії її учні є призерарами і переможцями предметних учнівських олімпіад та інтелектуальних конкурсів на районному, обласному й всеукраїнському рівнях. Випускники гімназії показують високі результати на зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО).
Візитівкою гімнаізї є багаторічна співпраця з Львівським національним університетом ім. І.Франка, завдяки якій гімназисти мають змогу поринути у цікавий та захопливий світ науки й отримати величезний досвід від спілкування з викладачами та відомими науковцями.
Випускники гімназії здобувають вищу освіту в престижних вузах України та світу.
За високі досягнення у навчанні та активну національно-громадянську позицію кожного року двоє випускників гімназії (хлопець та дівчина), а також випускники-студенти ЛНУ ім.І.Франка нагороджуються перемією, встановленою Вічним Фондом Дмитра Куп’яка (Канада).

Зарахування в гімназію відбувається за результатами вступних випробувань, які цьогоріч відбудуться :
• 07 червня 2018 року – для учнів, які вступатимуть до 1(5) – 5(9) класів гімназії;
• 14 червня 2018 року – для учнів, які вступатимуть до 6(10) класу.
Початок випробувань о 10 год.
Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 1-5-их класів гімназії (які відповідають 5-9-им класам ЗОШ), проводяться з української мови (диктант і граматичне завдання, які оцінюються окремо) та математики (письмово).
Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 6-го (10-го) класу гімназії, включають комплексний іспит з навчальних предметів: українська мова /обов’язково/, математика /обов’язково/, природничий і гуманітарний блоки /з правом вибору вступником предметів природничого чи гуманітарного блоку/.
УВАГА!!!
На навчання в Буську гімназію без складання вступних іспитів зараховуються ті вступники, які у 2017-2018 н.р. були:
• призерами ІІ, III, IV турів і учасниками IV туру Всеукраїнських предметних олімпіад та Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика;
• учасниками II та III етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук;
• призерами Олімпіади випускників ЗОШ І-го ступеня Буського району;
• учасниками Олімпіади випускників ЗОШ І-го ступеня Буського району, які виявили високий рівень навченості з української мови чи математики та отримали запрошення на навчання.

Буська гімназія чекає на навчання усіх,
хто прагне пізнавати і розвивати свої здібності й таланти,
має палкі мрії на майбутнє,
бажає нових знайомств і позитивних вражень.

Телефон для довідок (03264) 2-12-01