Головна Свято Українське товариство сліпих відзначає 85-річчя

Українське товариство сліпих відзначає 85-річчя

Створено: 01 червня 2018.

Сьогодні, 1 червня, у будинку культури УТОС урочисто відзначили 85-ту річницю створення Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих».

До святкування долучився голова обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Дякую Вашій організації і людям, які тут трудяться, за те, що ви є. Дякую за те, що ви даєте можливість людям, які перебувають поруч, відчувати себе достойно. Ви – люди, які перемогли, ви – приклад для багатьох українців, як не зневіритись, не здатись та не опустити руки. Ми вами пишаємось і гордимось», – зазначив Олег Синютка.

Також очільник області вручив членам спільноти подяки та сертифікат на спортивно реабілітаційне обладнання для кімнати фізичної реабілітації УТОСу.

«Хочу Вас привітати із нашим спільним днем народження – 85-тою річницею створення Українського товариства сліпих. Це організація, яка без перебільшення, стала домівкою для багатьох осіб з порушенням зору. Це та домівка, куди можна завжди прийти, де тебе завжди вислухають, зрозуміють, підтримають і допоможуть. Робота нашої організації настільки різнопланова, що кожен може знайти щось до душі. Хтось займається творчістю, вправляється в інтелектуальних іграх, спортом,фізичною реабілітацією. Всі бажаючі мають можливість себе реалізувати», – розповіла голова правління Львівської обласної організації УТОС Любов Кукурудза.

В межах заходу організували виставку, на якій представили роботи осіб з порушенням зору, а також відбувся звітний концерт творчих колективів та виконавців, членів організації.

Довідково

Українське товариство сліпих (УТОС) – неприбуткова громадська організація, яка об’єднує інвалідів першої та другої груп по зору, і має понад 80-ти річну історію становлення і розвитку. Товариство за підтримки держави проводить заходи щодо соціально-трудової, медичної та професійної реабілітації інвалідів – громадян України.

На Львівщині товариство налічує близько 2200 людей з вадами зору. Організація є чітко структурована і має розгалужену систему первинних осередків на базі яких людям з вадами зору фахово надається низка соціальних послуг.