Головна Освіта На Бущині відтермінували роботу дошкільних навчальних закладів

На Бущині відтермінували роботу дошкільних навчальних закладів

Сьогодні, 29 травня, в малій сесійній залі районної ради під керівництвом першого заступника голови РДА Богдана Гринишина спільно з заступником районної ради Романом Фурдою відбулася зустріч  з завідувачами закладів дошкільної освіти району, на якій обговорювалася можливість відновлення роботи дитячих садків у зв’язку з послабленням карантинних заходів.

На зустрічі також був присутній Володимир Дзюба, виконуючий обов’язки начальника Держпродспоживслужби в Буському районі, Ростислав Сліпець, Буський міський голова, Олександра Шах, Ожидівський сільський голова та секретар Заводської сільської ради Леся Нагорна.

Учасники зустрічі обговорили Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби, надані Міністерством освіти і науки України і головним державним санітарним лікарем України від 21.05.2020 р. № 25.

Відновлення роботи дошкільних закладів є надзвичайно актуальним, але у зв’язку з підвищенням у районі динаміки росту кількості осіб з підозрою позитивних показників на Covid-19, тимчасово відтерміноване.

Інформація і фото – Ірини Палки, методиста РІМЦ сектору освіти Буської РДА