Головна Освіта День скорботи

День скорботи

"Шановний колективе Красненської ЗОШ №2. Нам, учням 10 класу, випала місія висвітлити на сьогоднішній лінійці події найтрагічнішого і, в той же час, найзнаковішого тижня в новітній історії України. Просимо хвилиною мовчання вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за незалежність, волю і славу України, за нас з вами, за наше гідне майбутнє на своїй рідній землі", – з такими словами звернувся віце-президент школи Ігор Гела після загальної молитви на шкільній лінійці 24 лютого.

Свій звіт чергові 10 класу (класний керівник Л.Омельченко) почали з огляду хронології подій в Києві 17-23 лютого та за кордоном. Сумним нагадуванням трагічних подій став "Меморіал пам'яті", який створили учні 11 класу разом з класним керівником Н.Вовк. Рано- вранці Юлія Панченко, Софія Гулка, Володимир Вдовіковський принесли світлини загиблих героїв, живі квіти. До акції долучився пластун Ілля Вовк (6 клас), який активно допомагав одинадцятикласникам в роботі та поширив повідомлення в соціальних мережах, щоб учні школи принесли лампадки. їх запалили біля меморіалу за всіх, хто стояв за Україну.

Учні 11 класу Юлія Панченко та Віталій Касянюк зачитали присутнім вірші "Мамо, не плач", "Мам, сьогодні їду на Майдан". Заступник директора з виховної роботи Л.Гураш оголосила список загиблих на Майдані.

За традицією, цього року, продовжуючи акцію "Читаємо Шевченка", на лінійці поезії Кобзаря читали учні 4 класу: Інна Ткачук-"І золотої, й дорогої…", Анастасія Гула – "Думка", Надія Саміло – "Не завидуй багатому".

24 лютого на Львівщині оголошено Днем скорботи. Схиляємо голови за усіма, хто поліг за Свободу і Незалежність України у Києві. Висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих Героїв.

Вічна слава Героям!