Головна Освіта Дитячу книжку – у кожен садочок

Дитячу книжку – у кожен садочок

 Новорічні свята на порозі. Кожна дитина з нетерпінням на них чекає, адже це час чудес та подарунків. Тож не дивно, що батьки вже наперед "ламають" голову, що ж піднести в подарунок своїм чадам, аби залишити у них яскраві спогади від свят.

Діткам хочеться чогось яскравого та солодкого, от ми й звикли, традиційно, дарувати солодощі. Але чи це добре?

Подарунок повинен бути корисним і цікавим. Перше, що спадає на думку, – книга, тим паче, що їх на книжкових полицях чимало – яскраві, пізнавальні, розвиваючі, одним словом, на будь-який вік та смак, правда, не всім "по кишені". Книга і дитина повинні йти життєвою стежиною разом, пліч-о-пліч. Її не замінить ані Інтернет, ані надсучасна техніка, тим паче, цукерки. Погодьтесь, від надмірної кількості солодкого (особливо під час новорічних свят) у більшості діток щічки червоні від алергії, а від цікавої, ілюстрованої книжечки будуть лише яскраві оченята від захоплення.

Тож, районний часопис "Воля народу" звертається до усіх небайдужих надбужанців приєднатись до мистецької акції "Дитячу книжку – у кожен садочок". Адже любов до книги потрібно прищеплювати ще з дошкільного віку.

Якщо у вас вдома є книжки, які вже давно прочитані вашими дітьми, подаруйте їх маленьким читачам в садочку. Принести літературу можна буде як у редакцію районної газети "Воля народу", так і в найближчий дитячий садочок. Не відкладайте допомогу на останній момент, адже немає нічого кращого на світі, як бачити щасливі, радісні оченята діток.

Інна  ПАЛАМАР