Головна Освіта «Лідери формують лідерів»: молодь Львівщини запрошують на форум «YouthLid»

«Лідери формують лідерів»: молодь Львівщини запрошують на форум «YouthLid»

Форум орієнтований на представників молодіжних рад, молодіжних центрів/просторів, учнівське самоврядування, громадські організації, активних школярів та студентів ВНЗ, а також на ВПО.

24 травня відбудеться молодіжний форум «YouthLid» – «Лідери формують лідерів». Форум відбудеться у Центрі Шептицького УКУ.

«У фокусі теми Форуму – розвиток відповідального лідерства серед молоді Львова та Львівської області в сучасних умовах. Його мета – спільно з молоддю проаналізувати лідерство, отримати навички життєстійкості та сформувати уявлення про те, яке місце молоді в творенні змін в громадах та майбутнього України», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Форум спрямований на представників молодіжних рад, молодіжних центрів/просторів, учнівське самоврядування, громадські організації, активних школярів та студентів ВНЗ, а також на ВПО.

Участь у форумі безкоштовна, але потребує попередньої реєстрації. Для того, щоб взяти участь у форумі, необхідно до 21 травня 23:00 год (включно) заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://1ll.ink/UyeKq

Підтвердження участі та додаткову інформацію організатори надішлють у Telegram зареєстрованим учасникам.

Форум організовує Українська академія лідерства за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА, а також управління спорту та молодіжної політики ЛМР, управління освіти ЛМР, Асоціації Місцевих Рад «Рада Львівщини», Українського Католицького Університету, Львівського обласного молодіжного центру, Мережі «ТВОРИ» та Автошколи «CarGo».

Додаткову інформацію про форум можна отримати у соціальних мережах: https://www.facebook.com/events/1545786162634197?ref=newsfeed.