Головна Освіта Львівський молодіжний проєкт «SMART SPACE» у вересні планують масштабувати до бізнес-інкубатора

Львівський молодіжний проєкт «SMART SPACE» у вересні планують масштабувати до бізнес-інкубатора

Понад 150 молодих людей взяли участь в інноваційному молодіжному проєкті «SMART SPACE».

Його створила громадська організація «Амбасадори освіти» та НУ «Львівська політехніка» у співпраці з управлінням молоді і спорту Львівської ОВА. Учасниками проєкту стала молодь Стрілківської, Ходорівської, Шегинівської, Пустомитівської, Давидівської та Сокальської громад.

У межах проєкту молодь отримала доступ до освітніх, культурних послуг, які відповідають європейському рівню, мала змогу розкрити свій творчий потенціал, бізнес-навички та креативне мислення, а також реалізувати свої ідеї та отримати менторську підтримку впродовж навчання.

Наприкінці травня відбулось офіційне завершення проєкту, де учасники отримали сертифікати та призи від IT-компаній-партнерів проекту. Крім цього, організатори проєкту оголосили про можливості продовжити навчання для учасників та зануритись в бізнес середовище – найактивніша молодь матиме змогу пройти курс «Підприємництво та креативне мислення». У підсумку проєкту комісія обере найперспективнішу ідею, яку молодь зможе реалізувати під керівництвом менторів та партнерів проєкту.

«SMART SPACE – це більше, ніж проєкт. Це своєрідна філософія. Адже розумна молодь, яка вміє ставити перед собою розумні й реалістичні цілі – це запорука успішного розвитку країни. Мета цього проєкту – надати молоді якомога більше інструментів, аби мотивувати до змін та полегшити шлях до досягнення омріяних вершин і цілей», – зазначив Роман Хім’як, начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА.

У рамках проєкту «Smart space» діяла програма «Junior MBA» – це унікальна річна навчальна програма для молоді віком 15-20 років.

«Адаптована для початківців MBA-програма формує у нашої молоді комплексне розуміння бізнесу як процесу. Ми розвиваємо в наших учасників підприємницьке мислення: креативність вміння бачити можливості, які відкриваються. Все це – для генерації унікальних ідей і створення якісно нових бізнес-рішень», – зазначила Ірина Андрушків, засновниця та організаторка проєкту.

Протягом проєкту учасники мали можливість зустрітись із відомими професіоналами у своїх галузях, для них проводили майстер-класи, конкурси та змагання інноваційних проектів. Учасники розробляли реальну бізнес-ідею, її стратегію, кошторис, маркетингову складову, шукали унікальні та інноваційні аспекти та захищатимуть її перед справжніми інвесторами. Кращі викладачі-практики з топових бізнес-шкіл і підприємств України допомогли молоді натренувати свої soft skills, опанувати hard skills і пройти унікальний шлях саморозвитку в сфері підприємництва.

«Участь у програмі – це шанс знайти для себе шляхи реалізації у особистісному, соціальному та професійному аспектах. Це місце, де залишаючись самим собою, можна знайти однодумців та друзів, де формуються нові соціальні контакти, які можуть спрацювати у подальшій кар’єрі. Місце, де можна розділити проблеми та отримати підтримку та розуміння», – додає Ірина Андрушків.

Інтерактивний інноваційний проєкт «SMART SPACE» та навчальна  програма «Junior MBA» реалізувались вперше як пілотна версія. Однак вже з вересня він переросте у більший формат. Кожна запропонована учасником ідея може бути відібрана фірмою-партнером чи інвестором для її реалізації повністю чи частково. Проєкт реалізовується за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА у межах конкурсу проєктів програми «Молодь Львівщини».