Головна Освіта На Бущині розпочинається військово-патріотичний вишкіл в польових умовах

На Бущині розпочинається військово-патріотичний вишкіл в польових умовах

Школярі Буської ЗОШ №1 та Ожидівської ЗОШ завтра відправляються у військово-патріотичний вишкіл, що проходитиме між селами Полонична та Грабова. У вишколі, що триватиме три дні, візьме участь 13 підлітків. Це буде подія яку діти запам’ятають на все життя.

«Щовечора в колі ватри, після смачної вечері діти в невимушеній бесіді взнають багато нового та цікавого у тому числі, про визвольну боротьбу українців за вільну Україну та реальні історії з життя на війні. Такими заходами ми відроджуємо систему національно-патріотичного виховання», – каже голова Буської РДА Олег Коваль, за сприяння якого відбуватиметься даний захід.

Місце проведення військово-патріотичного вишколу

Три дні і дві ночі в справжньому таборі, з ночівлею в наметах та можливістю проявити себе в квесті, зі смугою перешкод, переправами тощо. Діти здобудуть нові знання та досвід з виживання в природі, орієнтуванні на місцевості, навчаться поводити себе з міно-вибуховими пристроями. Зважаючи на ситуацію у країні основна увага під час табору буде приділена військовому вишколу та основам надання медичної допомоги. А головне отримають безцінний приклад мужності, патріотизму, сили волі та характеру від вчителів військової справи-учасників АТО Олександра Мошонкіна та Ігора Гензи, які стали ініціаторами військо-патріотичного вишкілу в польових умовах, знайшовши відповідне місце для його проведення.

Голова Буської Олег Коваль перший з-поміж усіх відгукнувся надати допомогу в проведенні військово-патріотичного вишкілу, закупивши для дітей м’ясні консерви на суму 1000 грн., та надавши 10 літрів бензину для довезення школярів до місця проведення. Долучився до закупки м’ясних консерв без торгової націнки на суму 300 гривень і підприємець з селища Олесько Андрій Лішньовський. Також заступник голови Буської районної ради Роман Фурда допоміг з наданням пальним. Відділ освіти Буської РДА придбав різні продукти харчування та надає відповідний транспорт, а директор ДП “Буське лісове господарство” Микола Яворський забезпечив матеріально-технічні умови для проведення вишколу на місці (благоустрій тощо).

Для дітей також організує приготування смачного куліша перший заступник Буської РДА Богдан Гринишин.

Варто зазначити, що перед початком проведення військово-патріотичного вишколу організатори побували на місці проведення і провели попередні підготовчі роботи в польових умовах.