Головна Освіта На Львівщині 1272 особи виявили бажання взяти участь у проєкті USAID з...

На Львівщині 1272 особи виявили бажання взяти участь у проєкті USAID з розвитку молодіжного підприємництва

Серед них 155 – з числа внутрішньо переміщених осіб.

Нещодавно, 20 січня, завершилась реєстрація на навчальну програму «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО», яка реалізується за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», а також за підтримки департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації.

Найбільше зареєстрованих зі Славської, Мостиської, Городоцької, Жовківської, Рава-Руської, Сокільницької, Львівської, Сколівської громад.

Щодо розподілу по курсах: найбільше зацікавлення у молоді викликав курс «Вступ в ІТ», навчатися на ньому виявив бажання 421 учасник, на другому місці за популярністю курс «3D – графіка» – 384 охочих, на третьому місці «Робототехніка та Інтернет речей» – 181 учасників.

Усіх зареєстрованих уже розподілили по групах відповідно до обраного курсу та вікової категорії. Навчальний процес розпочався 23 січня.

Нагадаємо, що програма має на меті допомогти учням та студентам області, у тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб, реалізувати свої розробки та започаткувати власну справу.

Навчання триватиме 3 місяці в онлайн-режимі. Учні матимуть доступ до усіх навчальних матеріалів та записів навчання. Кожен курс складається з 8 лекційних та 8 практичних занять, які проводитимуть 20 досвідчених спеціалістів.

Проєкт реалізовує «Tech StartUp School» Національного університету «Львівська Політехніка» за сприяння Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та Львівської ОВА.