Головна Освіта На Львівщині випробували сучасний спортивний комплекс для курсантів Національної академії сухопутних військ

На Львівщині випробували сучасний спортивний комплекс для курсантів Національної академії сухопутних військ

Цими вихідними у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відбулись спортивні змагання серед курсантських підрозділів Національної академії сухопутних військ, які вдосконалюють практичні навички на полігоні.

У змаганнях взяли участь курсанти факультетів бойового застосування військ та ракетних військ і артилерії. Майбутні офіцери виборювали першість у змаганнях з ігрових видів спорту, зокрема міні-футболу, волейболу й баскетболу, а також визначали кращих у вправах на силу, спритність та витривалість — підтягувались на гімнастичній перекладині, виконували вправи зі згинання і розгинання рук в упорі на брусах, змагались з бігу на короткі дистанції, воєнізованих естафетах тощо.

За результатами змагань, у напруженій боротьбі загальне перше місце вибороли піхотинці-другокурсники. Всіх переможців й призерів було нагороджено грамотами та солодкими призами.

Варто наголосити, що спортивні змагання пройшли на нещодавно створеному спортивному комплексі, аналогів якому немає на жодному військовому полігоні України. Ця спортивна споруда відповідає найкращим світовим стандартам й дозволяє військовослужбовцям вдосконалювати свою фізичну підготовленість в будь-який зручний для них час. Окрім того, цей комплекс розташований неподалік навчальних ділянок полігону, що дає можливість використовувати його у поєднанні з фаховими військовими дисциплінами.

У розпорядженні майбутніх офіцерів є повноцінне футбольне поле з якісним покриттям, волейбольний та баскетбольний ігрові майданчики, бігова доріжка, гімнастичне містечко з сучасними силовими тренажерами тощо. Вихованці навчального закладу мають змогу займатись популярним сьогодні серед молоді кросфітом, а також вдосконалювати військово-прикладні навички за сучасною системою підготовки воїнів «БАРС».