Головна Цікаво Приватні онлайн-обмінники: як зробити правильний вибір?

Приватні онлайн-обмінники: як зробити правильний вибір?

1032

В інтернеті розвелася величезна кількість майданчиків, які пропонують користувачам обмін криптовалюта. Але варто зазначити, що кількість шахраїв серед них просто зашкалює. Кожен може стати жертвою обману, так що необхідно подбати про безпеку своїх коштів заздалегідь. Давайте розбиратися, яким повинен бути обмінник, який заслуговує на довіру.

Велика кількість позитивних відгуків

Цей момент заслуговує особливого ставлення. Постарайтеся відібрати цікаві обмінні сервіси і пошукати коментарі про них на тематичних майданчиках. Дуже часто трапляється таке, що позитивних і негативних відгуків про майданчику буквально один до одного. Так що скористайтеся моніторингової майданчиком на зразок KURSES. Таким чином ви зможете не тільки переконатися в репутації сервісу, але і перевірити відповідний обмінний курс і т.д.

Приховані комісії

Багато шахраї цілеспрямовано підкреслюють, що вони не використовують приховані комісії. Насправді вони є, і у великій кількості. Часто на карту надходить не та сума, про яку йшла мова в заявці. Вся справа в додаткові збори і інші нюанси. Перш ніж відправляти свої гроші невідомо кому, уважно читайте умови договору.

Перевіряємо чорні списки

Щоб бути на 100% впевненим у обраному обмінному сервісі, постарайтеся приділити більше часу вивченню списків сайтів, підозрюваних в шахрайських діях. Тематичні форму і посередницькі послуги неодмінно містять у собі такі сторінки в відкритому вигляді.

Таким чином ви позбавите себе від необхідності перечитувати велику кількість відгуків, вивчати чужі думки і т.д. Просто подивіться на список і переконайтеся в тому, що сподобався вам обмінник чистий.

Великий вибір валют і взаємовигідний обмінний курс

Хороша репутація дається обмінників не просто так. Для цього їм потрібно додати можливість обміну якомога більшої кількості криптовалюта. Крім цифрових монет список містить фіат з різних електронних платіжних систем, а також банківські картки.

Шахраї не обтяжують себе так сильно. Справа в тому, що користувач, який купує рідкісний альткоін, напевно розбирається в цих справах і швидко запідозрить підставу. До того ж доводиться гнітюча з розробкою функціоналу, який не факт що зможе себе окупити. Ключове завдання – швидше отримати прибуток і піти в тінь.

Пошуки чесного обмінного сервісу вимагають часу і старанності. Дотримуйтесь викладеним вище рекомендаціям, і у вас все вийде!