Головна Освіта На Львівщині молодий вчитель музики подарував сільській бібліотеці авторську книгу

На Львівщині молодий вчитель музики подарував сільській бібліотеці авторську книгу

 Книгу молодого вчителя музики по музичній літературі Олексія Мировського отримала  в подарунок Красненська селищна бібліотека ім. І. Тиктора. 

  Бібліотекарі щиро вдячні авторові книги Олексію Мировському за цінний подарунок, а також ГО «Українська Громадська Рада» за сприяння у даному проекті. 
   Безумовно, дане видання дуже потрібне для користувачів бібліотеки, які цікавляться музичним мистецтвом, адже у ньому в стислій і доступній формі подано інформацію про всіх українських композиторів, а також розвиток усної народної творчості. Музичне виховання являється одним із найважливіших засобів формування особистості, а також воно є рушієм духовного розвитку людства. На даний час бібліотечні фонди не поповнюються досить інтенсивно, а видань, в яких описано музичні питання отримують зовсім небагато. Саме тому ця книга матиме значну популярність серед користувачів бібліотеки.
   Також прочитати книгу «Вступ до музикознавства та коротка історія української музики. Конспектний варіант» зможуть і юні користувачі, оскільки дитячий відділ Красненської селищної бібліотеки ім. І. Тиктора теж отримав її в подарунок. Бібліотекар Наталія Домбровська впевнена, що книга буде сприяти вирішенню головного завдання музичного виховання дітей – розвитку емоційного сприйняття музики, а також прищеплювати цікавість і любов до неї. 
Надія Тарнавчик, 
завідувач філіалом ЦБС №2 ім. І.Тиктора

На фото: автор книги Олексій Мировський та бібліотекар юнацької кафедри Гірняк Стефанія Володимирівна.