Головна Освіта Новий підхід у вирішенні освітніх проблем обговорювали у гімназії Буська

Новий підхід у вирішенні освітніх проблем обговорювали у гімназії Буська

26 квітня 2018 року на базі НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка» відбулася чергова нарада керівників закладів загальної середньої освіти району.

Очільник району Мороз П.С., голова Буської РДА, його заступник Сай Т.П. і начальник фіну правління Постолюк М.П. представили нового начальника відділу освіти Олійник Г.М., побажавши їй успіхів і плідної праці.
Досвідом вивчення стану викладання навчальних предметів гуманітарного циклу поділилися Кольба С.Я., директор Олеської ЗОШ І-ІІІ ст. та Обаримська Н.В., директор Кізлівської ЗОШ І-ІІ ст. Методичний порадник для учасників наради підготувала методист РІМЦ Лабінська С.С.
Про підсумки проведення атестації педагогічних працівників у 2018 році доповіла методист РІМЦ Нетреба Г.В.
Учасники наради мали можливість спілкуватися з адміністрацією навчально-виховного комплексу садок-школа «Малюк» м. Львова, які є учасниками пілотного проекту по впровадженні освітньої програми «Крок за кроком» у форматі Нової української школи. Відбувся конструктивний діалог педагогів щодо вимірних індикаторів і можливостей НУШ, структурних компонентів уроку та особливостей створення освітнього простору в початковій школі.
Освітяни обговорювали питання актуальності створення в районі інклюзивно-ресурсного центру (Тронь Н.М., завідувач РПМПК), організації проведення ЗНО і ДПА в ЗНЗ району (Максим Г.С., завідувач РІМЦ), порядку бронювання та обліку військовозобов’язаних (Глуховецький Б.Л., головний спеціаліст відділу освіти), дотримання заходів безпеки у закладах освіти щодо попередження терористичних і диверсійних загроз (Ціхоцький Л.Л., методист РІМЦ), питання участі школярів району у всеукраїнській грі «Соняшник» та обласному фестивалі-конкурсі «І слово, і пісня, матусю, тобі !» (Лабінська С.С., методист РІМЦ).
По закінченні наради керівникам шкіл запропоновано перегляд фільму, присвяченого вшануванню пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС, а опісля – на спортивному майданчику рятувальники ДПРЧ-14 м. Буська продемонстрували техніку та сучасні засоби, які використовуються для порятунку людей під час виникнення надзвичайних ситуацій.
На нараді виступив голова районної громадської ради Андрій Кузьма, який запросив керівників шкіл до активної співпраці по реставрації історичних пам’яток в населених пунктах району.

Лабінська С.С., методист РІМЦ

Новий підхід у вирішенні освітніх проблемНовий підхід у вирішенні освітніх проблемНовий підхід у вирішенні освітніх проблемНовий підхід у вирішенні освітніх проблемНовий підхід у вирішенні освітніх проблемНовий підхід у вирішенні освітніх проблемНовий підхід у вирішенні освітніх проблем