Головна Освіта Районам та ОТГ Львівщини передали ще 12 нових “Школяриків”

Районам та ОТГ Львівщини передали ще 12 нових “Школяриків”

Сьогодні, 29 квітня,  п’ятьом   районам області та  п’ятьом ОТГ вручили ключі від 12 автобусів, які придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини.  Загалом школи отримають 54 автобусів.

“Школярики” марки “АТАМАН” отримали такі райони та громади: Буський район – 2, Золочівський район – 2, Жидачівський район – 1, Миколаївський район – 1, Яворівський район – 1 спеціалізований, Жовтанецька ОТГ – 1, Мостиська ОТГ – 2, Шегинівська ОТГ – 1, Ходорівська ОТГ – 1, Тростянецька ОТГ – 1 спеціалізований.

“У Програмі розвитку освіти Львівщини закупівля автобусів є один з пріоритетів. Правильна освітня мережа в кожній громаді та районі – це дуже важливо. Держава завершує реформу децентралізації і невдовзі ми матимемо біля 70 громад і кожен з керівників ОТГ чітко рахуватиме кожну гривню.На жаль, сьогодні не в кожній громаді ефективно рахують гроші. Ми маємо на одного учня в окремих школах видатки більші, ніж у найкращих приватних школах, але якість надання освітніх послуг не завжди відповідає. Тому ми наголошуємо керівникам, зробіть освітню мережу ефективнішою, має бути належна якість надання освітніх послуг і відповідність оплати за неї”,  – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Зазначимо, кошти на автобуси 45% від суми заплатив державний бюджет, 25 % – обласний, 30 % – базові місцеві бюджети громад і районів. Загальна очікувана вартість “Школяриків” становить 100 млн 60 тис грн, з них 44 млн 559 тис 300 грн було виділено з державного бюджету, 25 млн 245 тис 700 грн – з обласного бюджету та 30 млн 255 тис грн – з місцевих бюджетів районів та ОТГ.

“Школярики – один з інструментів надання якісної освіти, створення опорних шкіл, їх фінансування – це все правильна освітня мережа. Важливо, у стислі терміни чітко опрацювати це питання, аби у кінці року у вас не виникали питання щодо нестачі коштів на освітню субвенцію чи інші видатки, пов’язані з освітою”, – додав Іван Собко.

Автобуси придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів на умовах співфінансування.

Зазначимо, Львівщина – перша з областей цього року закупила найбільшу кількість шкільних автобусів та  розпочала їх поставку.

Районам та ОТГ Львівщини передали ще 12 нових "Школяриків"

Районам та ОТГ Львівщини передали ще 12 нових "Школяриків"

Районам та ОТГ Львівщини передали ще 12 нових "Школяриків"

Районам та ОТГ Львівщини передали ще 12 нових "Школяриків"