Головна Освіта Райони Львівщини отримають кошти на освіту

Райони Львівщини отримають кошти на освіту

1666

Для Буського району на розвиток мережі дошкільних навчальних закладів передбачено 100 тис.грн. Заплановані відповідні видатки для ДНЗ «Казка» с. Ожидів та ДНЗ «Джерельце» смт. Олесько. На напрямки «Розвиток інклюзивної форми навчання» та "Придбання комп'ютерів для ЗНЗ» відповідно. Ожидівська ЗОШ і НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія ім.Є.Петрушевича ЛНУ буде скеровано 14 тис.грн та 40 тис. грн ька ЗОШ І ст. – гімназія ім.І.Франка» отримають кошти на заходи з енергозбереження.

Бродівський район натомість отримає майже півмільйона гривень, зокрема 56 тис. грн на «Придбання комп'ютерів для загальноосвітніх навчальних закладів» і 7 тис. грн за напрямком «Медико-психолого-педаго-гічна допомога». Окрім того, 395 тис. грн буде скеровано на енергозберігаючі заходи в освітній сфері. Кошти за цим напрямком отримають Бродівська гімназія ім. І.Труша, Наквашівська ЗОШ, Нем'ячівська ЗОШ, Ражнівський ДНЗ, Бродівські ЗОШ №№1-4 і Лучківська ЗОШ, – повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У Кам'янка-Бузькому районі для розвитку мережі ДНЗ заплановано виділити 46 тис. грн. На придбання комп'ютерів для загальноосвітніх навчальних закладів передбачено 21 тис. грн, а на розвиток інклюзивної форми навчання – 15 тис. грн. Ще один напрямок – «Навчальне середовище, сприятливе для збереження здоров'я» – передбачає фінансування на суму 242 тис. грн. Кошти за цим напрямком отримають ДНЗ с. Жовтанці, ДНЗ с.Незнанів, ЗОШ с.Печихвости, ЗОШ с.Батя-тичі, ЗОШ с.Вихопні, ЗОШ с.Прибу-жани, ЗОШ с.Вислобоки, ЗОШ с.Тадані, ЗОШ с.Соколів.

У Радехівському районі буде додаткове фінансування на придбання комп'ютерів для ЗНЗ (35 тис. грн). За напрямком «Навчальне середовище, сприятливе для збереження здоров я» передбачено 80 тис. грн. Ці кошти розподілять між ЩуровиЦькою ЗОШ, Сморжівською ЗОШ, Грицевіль-ською ЗОШ, Станинською ЗОШ.

Усі ці напрямки передбачені у Програмі розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки. На їхнє виконання цього року з обласного бюджету міським та районним бюджетам буде скеровано субвенцію у розмірі 10,532 млн. грн. Розпорядження про надання цієї субвенції підписала голова Львівської ОДА Ірина Сех.

ГАЛІНФО