Головна Освіта Керівник відділу освіти Буської РДА Богдан Глуховецький залишається на посаді

Керівник відділу освіти Буської РДА Богдан Глуховецький залишається на посаді

Великий резонанс у нашій спільноті викликала заява про звільнення із займаної посади очільника районної освіти Богдана Глуховецького, що прозвучала на останній сесії Буської райради. 

Колеги-депутати, освітяни переконували Богдана Любомировича змінити своє емоційне рішення, відкликати заяву. Директори шкіл району, дошкільних закладів, працівники освіти звернулися до першого заступника голови РДА Миколи Чучмана  переконати Богдана Глуховецького  залишитись  на посаді. 
Учора комісія з питань освіти, науки, духовного відродження та культури райради на чолі із Галиною Кондратюк, заслухавши керівника освіти, визнала його роботу задовільною.
Сьогодні маємо нагоду отримати інформацію із перших вуст: гість Буського радіо Богдан Глуховецький. 
І хоча інформаційним приводом були прискорені весняні канікули, ця важлива  тема також прозвучала. 
– Мінімум інформації породило хвилю запаморочливих чуток і про причини написаної заяви і про нового кандидата на освітянську посаду… Чим все-таки усе це було викликано?
– Перш за все, я не очікував, що це моє рішення може мати такий громадський  резонанс і таке широке публічне обговорення. Я наголошую, що це було моє особисте рішення. Хотів би попросити усіх, кому важлива ця тема, не шукати у ній політичної складової. Труднощів і складних проблем  сьогодні є багато. Для мене це був збіг особистих і виробничих обставин. На той момент здавалося, що іншого виходу немає, аніж піти з посади і шукати іншу роботу. Моє рішення дуже бурхливо обговорювалось в освітянській спільноті, серед директорського і депутатського  корпусу. У результаті я прийняв рішення відкликати свою заяву. Наразі йду у відпустку за попередній рік.
Окремо хочу подякувати усім, хто переймався цим питанням, хто підтримув мене і відстоював. Особливо дякую тим, хто висловив конструктивну, навіть агресивну критику.  Я її сприймаю. Хоча  не буду оправдовуватись по кожному питанню…
Наша районна галузь освіти буде працювати у будь-якому випадку – з Глуховецьким, чи з іншим керівником. На рівні області ми виглядаємо достойно. Маю надію, нам вдасться подолати всі проблеми, якщо буде взаєморозуміння і одностайність.