Головна Освіта У Львівському університеті Франка запрошують школярів на інтенсив цифрової безпеки

У Львівському університеті Франка запрошують школярів на інтенсив цифрової безпеки

З 2 по 4 листопада на базі Львівського національного університету імені Івана Франка відбудеться ексклюзивний івент “Інтенсив цифрової безпеки для школярів”.

“Бути хакером це зараз модно, стильно і ще й дуже потрібно. Мрієш про такі знання? Тоді реєструйся на “Інтенсив з цифрової безпеки для школярів”! Це круті онлайн-лекції про кібербезпеку! Адже бути обізнаним у кіберсфері – це ж можливість не тільки зламувати системи, як хакери, але і захищати їх, як справжні експерти з цифрової безпеки! Тут ти дізнаєшся більше про кібератаки, кіберзлочинність та як боротися із хакерством! До речі, трошки спойлерів: після нашого курсу ти впевнено зможеш стверджувати, що “хакер” це не завжди погано!”, – зазначили розробники інтенсиву.

Під час інтенсиву учасники дізнаються якими є галузі кібербезпеки, що таке робота над тестуванням на проникнення, як виявляти, запобігати та захищати системи та себе від кіберзлочинців, а також якими є спеціальності Львівського університету у напрямку цифрової безпеки.

Для реєстрації потрібно заповнити форму за посиланням.

Після реєстрації необхідно перевіряти свою електронну скриньку, на якій повинен з’явитися лист-запрошення на кіберінтенсив.