Головна Освіта Відбулася ХІІ спартакіада працівників освіти Львівщини

Відбулася ХІІ спартакіада працівників освіти Львівщини

 Відбулася ХІІ спартакіада працівників освіти Львівщини. Другий рік поспіль у змагах беруть участь і надбужанські педагоги, які цьогоріч вже повернулись з нагородами.

Перший етап спартакіади провели у ДЮСШ, визначивши команду кращих вчителів та працівників освіти, які виступатимуть на обласних змаганнях. Відтак у змаганнях з тенісу сперечались Роман Батюк, Євген Туркевич, Людмила Скаковська. За шаховою дошкою намагались обіграти суперників Наталія Босюк і Василь Ковальчук. Проте найвдаліше завершила змагання жіноча команда з волейболу, посівши в області 3 призове місце. Її  представили Світлана Мостова, Людмила Скрипинець, Олена Шимко, Мар’яна Кравчишин, Любов Огороднік, Ірина Мартинюк, Тетяна Кравчук, Світлана Падус, Галина Ільчишин та Алла Яйко. І хоча шлях до медалей  був складний, але все ж вони здобули свою першу малу перемогу. А передували цьому постійні тренування у спортзалі Буської гімназії, де волейболісти залюбки зустрічались та вправлялись у цьому виді спорту. І вже за рік тренувань показали високі результати.

Участь педагогів у подібних змаганнях – добра ініціатива головного освітянина району Богдана Глуховецького, який завжди підтримує різні спортивні починання. Бо кому, як не вчителям, показувати чудовий приклад своїм вихованцям, а особливо у спорті.

Ірина  КОРЧИНСЬКА