Головна Освіта У Буському районі перебувають на літньому відпочинку діти зі Сходу

У Буському районі перебувають на літньому відпочинку діти зі Сходу

18 шестикласників та двоє педагогів гімназії «Інтелект» з м.Дружківка Донецької області 4 червня прибули на відпочинок у м.Буськ, де їх радо зустріли школярі, керівники органів влади, освітяни. 

    Як зазначив перший заступник голови РДА Микола Чучман, – це чудова нагода для наших друзів зі сходу України корисно провести час на гостинній галицькій землі: відпочити, поспілкуватися з своїми ровесниками, побувати у історичних місцях Бущини та Львівщини, ознайомитися з звичаями, налагодити більш тісні відносини поміж українцями різних регіонів.
    Перша група школярів з Донеччини перебуватиме у Буську до 13 червня. А на зміну їм прибудуть діти військовослужбовців – учасників АТО з Великоновосілківського району Донеччини, які відпочиватимуть з 16 по 25 червня.
Нагадаємо, що ідея запрошення дітей на відпочинок з прифронтових територій з’явилася у квітні цього року на одному з перших засідань новообраної громадської ради при Буській РДА. На заклик про допомогу в організації відпочинку відгукнулися меценати, які надали продукти харчування, всіляко сприяли у реалізації задуму райдержадміністрація та районна рада. Левову частину обов’язків взяв на себе відділ освіти РДА, який організував проживання у НВК «Буська ЗОШ І ступеня – гімназія імені Є.Петрушевича», забезпечив кваліфікованими педагогічними працівниками, напрацював екскурсійні маршрути, змістовне дозвілля, харчування дітей у їдальні навчального закладу.
    Також до організації належного і безпечного відпочинку задіяно відділ культури та туризму РДА, медиків та правоохоронців.
11-12 червня діти проведуть у наметовому таборі пластунів у с.Гутисько-Турянське, де відбуватиметься традиційний для цієї пори вишкіл станиці Красне Пласту НСОУ. 
   «Мета запрошення дітей зі сходу – це, перш за все, національно-патріотичне виховання, налагодження тісної взаємодії поміж регіонами, розуміння єдності нації, духовного розвитку дітей», – зазначив голова Громадської ради при Буській РДА Андрій Кузьма у спілкуванні з гостями.