Головна Освіта У Буському районі відбувся обмін досвідом щодо біологічної освіти

У Буському районі відбувся обмін досвідом щодо біологічної освіти

У понеділок, 10 листопада, НВК «Буська ЗОШ 1 ступеня – гімназія ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка» і Красненська ЗОШ 1-ІІІ ступенів №1 приймали гостей на обласний семінар методистів РМК (РІМЦ) згідно з планом роботи ЛОІППО у рамках обміну досвідом щодо наукової організації біологічної освіти.

Все милувало око і слух – в оберегах національної символіки приміщення, у вишиванках – учні й педагоги, величний гімн закладу нового типу. Присутніх тепло привітали керівник відділу освіти Буської РДА Богдан Глуховецький і директор гімназії Ольга Антонишин, – повідомляє Буська РДА. 
Учасники семінару зацікавлено взяли участь у майстер-класі «Метод кругів Ейлера як інструмент формування понятійного мислення (на прикладі екологічних понять), який яскраво і фахового підготувала вчитель-методист Світлана Друзь. Заключним акордом майстер-класу стало вручення гостям оригінальних сувенірів з природного матеріалу. Творчо насиченими були: презентація стендових доповідей учнів – членів наукового товариства гімназистів та екскурсія в краєзнавчий музей.
Неабиякий інтерес викликав круглий стіл і в стінах Красненської ЗОШ 1-Ш ступенів №1 за участю Ніни Новикової, кандидата біологічних наук, доцента, завідувача кафедри природничо – математичної освіти ЛОІППО, Оксани Дубас, методиста РІМЦ відділу освіти Буської РДА, Ірини Замроз, старшого учителя цієї школи. Він акумулював такі важливі проблеми, як: «Наукова організація праці вчителя як педагогічна проблема» (Н.Новикова), «Екологічна освіта Бущини (О.Дубас), «Активізація пізнавальної діяльності школярів та розвиток творчої ініціативи на уроках біології» (Ірина Замроз), а навчальний заклад презентувала його директор Ірина Чиж. 
Як наголошували педагоги Бущини, в усе було вкладено творчий потенціал як учителів, так і учнів, які завдяки здобутим знанням є постійними призерами обласних олімпіад, конкурсів, акцій, утверджуючи принципи постійної турботи про природу, шанобливого ставлення до неї і використання.