Головна Освіта В дитсадку Красного був проведений “Тиждень безпеки дитини”

В дитсадку Красного був проведений “Тиждень безпеки дитини”

З 20 по 24 жовтня в ДНЗ «Калинонька» смт.Красне Буського району був проведений «Тиждень безпеки дитини» з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків, вироблення у дітей умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій.

Вихователі подбали, щоб у різних осередках групових приміщень було достатньо матеріалів, які сприяють формуванню в дошкільнят навичок безпечної поведінки. Усі заходи проводились під девізом «Щоб не трапилось біди – обережним будь завжди!».

У перші чотири дні проводились заходи, на яких знайомили дітей з особливостями довкілля, правилами особистої безпеки. А п’ятий , заключний день, був присвячений закріпленню отриманих знань та практичним тренуванням: практичне відпрацювання заходів з евакуації дітей з приміщення дошкільного навчального закладу.

Тема безпеки життєдіяльності дитини надзвичайно важлива. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться вихованцям у майбутньому.