Головна Освіта У ДНЗ “Берізка” – тиждень правових знань

У ДНЗ “Берізка” – тиждень правових знань

У світі всі малята —
 і хлопчики й дівчата —
 повинні право мати
 щасливими зростати.
 В турботливій країні,
 у люблячій родині
 мужнітимуть здорові
 біляві й чорноброві.

Діти мають знати не лише «обов’язки», а й права, бути впевненими в тому, що захищені від усіх видів дискримінації. Завдання ДНЗ озброїти дітей необхідними знаннями та виростити гармонійно розвинену, компетентну особистість в усіх сферах життєдіяльності. Саме на це спрямовані заходи, які проходили у ДНЗ «Берізка» м. Буська протягом тижня правових знань.

Завідувач ДНЗ Домбровська Н.Р. згідно річного плану ознайомила педагогічних працівників про Міжнародні та Державні документи щодо захисту прав дітей згідно Декларації та Конвенції ООН про права дитини.
Вихователь – методист Забронська Н.І. розробила методичні рекомендації з проблем «Організація правового виховання в ДНЗ», організувала виставку спільних дитячих робіт з родинами вихованців.
Вихователь Цибуляк Л.Я.  провела з музичним керівником Литвин Л.М. розвагу з правового виховання «Я хочу бачити світ щасливим».
Практичний психолог Якимович С.К. надала консультації  педагогічним працівникам  на тему: «Як запобігти дитячим психологічним травмам».
Правова освіта в ДНЗ необхідна складова створення системи виховання нового покоління маленьких громадян, яка готує їх  до засвоєння демократичних цінностей і прав людини в подальшому їх суспільному житті.