Головна Освіта У Задвір’ї на Львівщині школярі у День Злуки створили ланцюг єдності

У Задвір’ї на Львівщині школярі у День Злуки створили ланцюг єдності

У четвер, 22 січня, у НВК «Задвір’янська ЗОШ І- ІІІст.» відбулася урочиста лінійка, приурочена дню Соборності України. Розпочалося дійство із виконання державного гімну.

Все, що мріялось віками, сповнилось, настало!
«Ще не вмерла Україна» – гордо прозвучало.

У віршах учні висвітлювали любов і шану до нашої неньки України. Адже у такий нелегкий для нас і нашої країни час, це є дуже важливим. Тому у молитвах діти просили кращої долі для батьківщини, добра, миру, злагоди.

Молюсь за тебе, Україно,
Молюсь за тебе кожен час,
бо ти у нас одна-єдина, –
Писав в своїх віршах Тарас.
Молюсь,- казав він, щоб у тебе
Не було між людьми війни,
Щоб завжди було чисте небо
На нашій стомленій землі.

Епіграфом заходу був вислів «День Злуки – берімося за руки!». Тому, після завершення лінійки, учні школи разом із вчителями дружно взялись за руки і об’єдналися у ланцюзі єдності «Схід і Захід разом!».
Ми віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви на вівтар незалежності, соборності, державності.
Олена Баран, педагог–організатор,
Марія Збір, заступник директора з виховної роботи