Головна Освіта Львівський обласний Будинок вчителя організував чергове заняття онлайн

Львівський обласний Будинок вчителя організував чергове заняття онлайн

Львівський обласний Будинок вчителя організував чергове заняття онлайн семінару для вчителів щодо застосування комп’ютерних технологій в дистанційній освіті. Зокрема, поглиблювали знання у роботі із ZOOM.

«Карантин – це надовго. Дистанційне навчання в школі стало викликом не лише для вчителів, а й для учнів. Просту і зрозумілу покрокову інструкцію як влаштувати віртуальні уроки було представлено під час онлайн занять. Залученість на онлайн уроці є головним викликом для вчителя. Онлайн уроки – це чудова нагода для пасивних учнів загубитися:  віртуальний клас дає значно більше можливості відсидітися і не брати участі в занятті. Тому залученість дітей – пріоритет для педагогів», – зазначив директор депаратменту освіти та науки Львівської ОДА Олег Паска.

Вчителям розповіли як особливо ретельно готувати запитання для дискусії, як заглиблювати учнів у цікаву дискусію або навіть провокувати, контактувати з пасивними учнями, давати невеличкі міркувальні заняття, щоб вони зробили свій внесок в обговоренні теми уроку.

«Одним із ефективних методів роботи є командна робота онлайні. Так само, як і у першому класі, у віртуальному навчанні робота в малих групах ефективна і здатна залучити дітей до співпраці. Сервіси Google Documents мають багато варіантів для командних завдань. Тут можна знайти  вже готові шаблони документів», – розповіла педагог Ольга Чуквінська.