Головна Освіта Вчителька з Бущини виборола третє місце на першому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель...

Вчителька з Бущини виборола третє місце на першому турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»

Відбувся перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2020»

12-13 листопада 2019 року відбувся І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» у номінації «Початкова освіта».

Стати учасниками конкурсу виявили бажання учителі нашого району Марія Барак (НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія – інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка » та Наталія Олива ( Гутисько-Тур’янська ЗОШ І ст.).

Перший день випробувань ( відбірковий етап ) відбувся у форматі «Тестування», «Практична робота». Педагоги нашого району продемонстрували найкращі результати. Відповідно з 15 учасників Львівської області на основі рейтингу було допущено 5 до конкурсу «Методичний експромт», де учасниці продемонстрували вміння адаптувати власну педагогічну ідею до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів.

Наполегливість, майстерність та ефективність запропонованих прийомів роботи з дітьми привели Наталію Романівну та Марію Теодозіївну у трійку кращих.

На другий день учителі демонстрували педагогічну майстерність на інтегрованому уроці у 3-4 класах ліцею № 18 Львівської міської ради та у розробленні проекту, визначеному жеребкуванням. Наталія Олива та Марія Барак показали методичну компетентність, науковість, творчий підхід, результативність та доцільність використаних методів, професійні якості.

За результатами конкурсу третє місце виборола Барак М.Т. (НВК «Буська ЗОШ І ст. – гімназія – інтернат ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка », а переможцем першого туру стала молодий педагог Олива Н.Р. ( Гутисько-Тур’янська ЗОШ І ст.), яка увійшла у п’ятірку найкращих педагогів Львівщини.

Наступний (фінальний) етап відбудеться у грудні.

Бажаємо Наталії Оливі творчої наснаги, успіхів у нелегкій боротьбі та перемоги!

Л.Гарбіч, методист РІМЦ.

Відбувся І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»

Відбувся І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»