Головна Освіта Вихователь – хлібороб і будівельник…

Вихователь – хлібороб і будівельник…

Вже третій рік поспіль в Україні відзначають День дошкілля. Цьогоріч в актовій залі Буської гімназії ім. Є.Петрушевича він зібрав почесну аудиторію завідувачів та вихователів 13 дитячих дошкільних закладів району, сільських та селищних голів, працівників районного відділу освіти, батьків та дітей. Спільно відзначити цю знаменну дату завітали і очільники району – голови Буської РДА Володимир Сай та районної ради Володимир Замроз, керівник відділу освіти, молоді та спорту Буської РДА Богдан Глуховецький та ветерани дошкільної галузі (на знімку).

Недаремно кажуть, що нація народжується біля дитячої колиски, адже в житті все починається з дитинства, і від правильного виховання дітей залежить розвиток усього народу, майбутнє суспільства.

Вихователь. Це просте слово, яке щодня повторюємо і ми, і наші діти. А скільки пов'язано з ним перемог і звершень у житті кожної людини! Саме вони, вихователі, щодня задовольняють допитливість наших найменших громадян, ведуть їх у світ незвіданого й нового. Часто саме вони є надією дітей у їхніх нібито безнадійних ситуаціях, їхнім захистом та вірою в справедливість. Тому й не дивно, що у слові "вихователь" сконцентровано все: вдача, фах, талант, майстерність, любов, відданість.

Щирі привітання та слова вдячності за невтомну працю від керманичів району, керівника відділу освіти, голови батьківського комітету ДНЗ "Лелеченя", колишньої завідувачки ДНЗ "Сонечко" с.Заводське, Милятинського сільського голови тісно перепліталися зі святковою  програмою.

Чудовий настрій усім присутнім того дня дарували "запальні" дошкільнята з ДНЗ "Калинонька" смт.Красне, переможці обласного туру І Всеукраїнського конкурсу-фестивалю "Сузір'я  талановитих дошкільнят" та ДНЗ "Берізка" з Буська, співочий колектив вихователів "Калинонька".

З нагоди професійного свята грамотами та дипломами від Департаменту з питань освіти, науки, сім'ї та молоді ЛОДА та районного відділу освіти, молоді та спорту Буської РДА були відзначені кращі працівники дошкільної освіти. А ветерани отримали в подарунок вазони живих квітів.

Свято тривало недовго, проте надовго залишиться в пам'яті запрошених. Тож низький уклін усім, хто працює на ниві дошкільної освіти. Їхня праця споріднена з працею хлібороба і будівельника: із зернят добра і справедливості вони «вирощують» душу дитини, із цеглинок знань складають її розум. Своїми справами і словами викладають найскладнішу на світі  науку – бути людиною.

Інна  ПАЛАМАР