Головна Освіта Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму

Зустрічають по одягу, а проводжають по розуму

Про важливість освіти говорили, говорять і будуть говорити. Цю інформацію батьки намагаються вкласти в голови своїх дітей, про це невсипно повторюють вчителя в школі і викладачі в дитячих садах, але мало хто може назвати вищі навчальні заклади, які не просто пропонують інформацію, але вчать застосовувати ці знання в реальному житті.

Приклади в підручниках мало чим допоможуть, коли тільки що закінчив університет студент зіткнеться зі справжніми проблемами. Допомогти придбати корисні знання і підготувати до дорослого життя можуть в Інституті ділової кар'єри. Чим це заклад відрізняється від інших ВНЗ? Всім ! Тут все і всі працюють для того, щоб допомогти студентам побудувати свою власну кар'єру.

Кафедри управління та економіки, реклами, юриспруденції, інформатики, державного і муніципального управління є в багатьох ВУЗах, але система освіти в них зовсім відстала. Інститут ділової кар'єри, на чолі з професором Валерієм Назаровим, пропонують нові методи та індивідуальний підхід. Для кожного студента, який надходить на денне або заочне відділення, розробляється багатоступінчастий план на 5-7 років вперед.

Коли є чітка мета, більше шансів її досягти. За період навчання студент проходить профорієнтацію, набуває необхідні знання, вміння та навички, преподаваемая інформація підкріплюється практикою. Для оцінювання успішності використовуються унікальні тести та методики, які були розроблені шляхом аналізу працевлаштування молодих фахівців у різних організаціях.

Сюди звертаються колишні школярі, які хочуть отримати професію, так і люди, які хочуть отримати другу вищу освіту заочно, щоб підвищити свою кваліфікацію або навпаки, нарешті, зайнятися тим, про що все життя мріяв. Для кожного з них надаються на вибір три факультети: юридичний, економіки та управління, інформаційних технологій і реклами. У загальній складності в інституті налічується 25 престижних спеціалізацій, які надалі забезпечать Вас прибутковою, перспективною і, головне, цікавою, роботою.

Досвідчені викладачі проводять студентів через всі етапи навчання, і призводять до кінцевої мети. Завершують навчання вже не прості випускники, але повноцінні особистості з власною думкою, вміють розпоряджатися своїм часом і ресурсами. Такі якості здатні зробити їх конкурентоспроможними і успішними людьми.