Головна Освіта Випускникам – від учителя

Випускникам – від учителя

Шкільні роки так швидко пролетіли, Нестримний час, мов птах, летить кудись. Здається вчора ми за партами сиділи, Аж глянь, вже 50 років пронеслись…

Дорогі мої діти-випускники 1964 року, думаю, що не помилюсь, якщо ще й додам – дорогі мої бабусі і дідусі. З нагоди такого величного ювілею – 50 років з дня закінчення вами Буської СШ №1 – дозвольте всіх щиро привітати і побажати всього найкращого, що є на цій землі.

Щоб міцне здоров'я завжди мали, щоб не закінчувалися щасливі дні. Бажаю радості, добра, достатку, а також злагоди в усьому і завжди. Радійте життю, яким би складним воно не було. Не забувайте рідну школу, бо як писала Любов Забашта: "Від шкільного порога ви пішли у різні світи". Нехай моє вітання поверне вас на мить у ваш клас, у шкільну сім'ю, у щасливе і безтурботне дитинство. Будьте щасливими, мої любі ювіляри.

На закінчення хочу ще додати: "Із далеких країн у солов'їні гаї щовесни прилітає лелека, де вечірньою порою загубилася юність далека…" Тож давайте і ми будемо зустрічатися частіше, бо життя сьогодні летить з космічною швидкістю, здається нічого не встигаємо, нові технології, щоденні клопоти, робота, сім'я, турботи, за якими не бачимо цінності щирого живого спілкування, без якого неможливе повноцінне щастя людини.

З любов'ю та повагою ваша "класна" мама Олена Георгіївна ПРОТИНЯК