Головна Освіта У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади

У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади

Сьогодні, 19 грудня, у с. Підберізці Львівського району відбулось відкриття  дошкільного навчального закладу. Новий садок, де навчатимуться 40 дошкільнят громади, є I-ою чергою  проєкту реконструкції будівлі з добудовую Підберізцівського навчально-виховного комплексу I-III ступенів.

У Підберізцівському навчально-виховному комплексі працює 1 дошкільна  група, тут виховують 17 дітей дошкільного віку. Через потребу у забезпеченні більшої кількості дітей дошкільною освітою, у 2018 році розпочали реалізацію проекту реконструкції комплексу з добудовою.

Цьогоріч, щоб запустити об’єкт найбільше коштів виділили з обласного бюджету. Це 9,7 млн грн. Ще 4 млн грн – кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об`єктів соціально-культурної сфери. Також майже 1,9 млн грн скерували з бюджету громади. А загалом будівництво коштувало 24,5 мільйонів гривень.

Відтак, вже сьогодні відкрили новий дитячий садок. Він оснащений сучаним обладнанням, новими меблями.

«У Підберізцівській територіальній громаді є понад 300 дітей до 6 років, 64 з них проживають у селі Підберізці. Але лише 17 дітей відвідують дошкільну групу у Підберізцівському навчально-виховному комплексі. Тому ці 40 місць для дошкільнят – велика підмога. Збудувати дитячий садочок – велика справа, але ми будуємо не приміщення. Наше завдання збудувати для дітей щасливе дитинство. Хто до цього долучається, заслуговує на величезну повагу. Маємо тут створити атмосферу добра, безпеки, любові та затишку. Це завдання для вихователів і педагогів. У день Святого Миколая хочу сказати: любі діти, завжди вірте в чудеса, мрійте і твердо йдіть своєю дорогою», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Загалом же проект реконструкції передбачає добудову до існуючої будівлі НВК дошкільного закладу на 40 місць з двома віковими групами по 20 місць: молодша 3-4 роки та старша 5-6 років, та 4-х навчальних класів НВК.

В межах першої черги завершили прибудову приміщення та благоустрій навколо неї. Тут навчатимуться дошкільнята.

В межах ІI-ї черги також передбачені –  роботи по утепленню, оздобленню фасаду будівлі школи, заміна покрівлі, оздоблення фасаду котельні, зовнішні мережі каналізації, благоустрій території школи, капремонт будівлі котельні, облаштування дитячих та спортивних майданчиків, зовнішні мережі електроосвітлення. Окрім цього – проведуть заміну мережі зовнішньої каналізації з встановленням станції біологічної очистки, обладнають харчоблок, медичний кабінет, вентиляційну.

За рахунок заходів енергозбереження (утеплення фасаду, термоізоляція даху), застосування новітніх матеріалів та технологій при будівництві будівлі будуть енергоефективні, що зменшить відповідні бюджетні витрати.

Окрім місць для дошкільнят, після завершення другої черги – створять 80 нових навчальних місць. Більше десятка мешканців громади зможуть працевлаштуватись.

У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади У Підберізцях відкрили дитячий садок для 40 дошкільнят громади