Головна Право Смерть дитини через неприкріплений люк – посадовцям Львівської міськради повідомлено про підозру

Смерть дитини через неприкріплений люк – посадовцям Львівської міськради повідомлено про підозру

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом посадовим особам Сихівської районної адміністрації Львівської міської ради у порушенні нормативно-правових актів, норм і правил, що стосуються убезпечення дорожнього руху, що призвело до смерті (ст. 288 КК України).

У березні поточного року у Львові на вулиці Зеленій внаслідок наїзду автомобіля «Mitsubishi» на дорожній люк, його кришка вилетіла з місця свого кріплення та потрапила у вітрове скло автомобіля «Acura», який рухався в зустрічному напрямку. В результаті малолітній пасажир зустрічного авто загинув на місці.

Розслідуванням встановлено, що вказаний дорожній люк до моменту дорожньо-транспортної пригоди тривалий час перебував у пошкодженому стані, що в свою чергу залишилось поза увагою підозрюваних, які зобов’язані здійснювати контроль за технічним станом вулично-шляхової мережі, забезпечувати її утримання у стані, що відповідає встановленим вимогам.

У той же час, навіть при неможливості ліквідації даних вибоїн у визначені терміни, фігуранти не вжили заходів до негайного встановлення за 50-100 м до небезпечної ділянки відповідних дорожніх знаків. Внаслідок чого трапилась смертельна ДТП.

Досудове розслідування здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ інформаційної політики

Львівської обласної прокуратури