Головна Право 38-й день війни: ситуація на Львівщині контрольована, поліцейські продовжують працювати у режимі...

38-й день війни: ситуація на Львівщині контрольована, поліцейські продовжують працювати у режимі 24/7

За минулу добу на оперативну лінію 102 надійшло 1383 повідомлення від громадян – усі вони опрацьовані Львівщина надалі залишається регіоном, куди щодня прибувають тисячі вимушених переселенців, тож правоохоронці роблять усе можливе, щоб ці люди почувалися у безпеці.

Також поліцейські проводять заходи для недопущення мародерства та нагадують, що в умовах воєнного стану посилено відповідальність за мародерство та інші майнові злочини.

Крім того, спільно з співробітниками інших правоохоронних структур, бійцями територіальної оборони та представниками громадських формувань поліцейські Львівщини у посиленому режимі патрулюють вулиці Львова та інших населених пунктів області, а також чергують на блокпостах. Правоохоронці дякують громадянам за пильність та закликають: будьте взаємоввічливими і толерантними, допомагайте один одному, зберігайте спокій у критичних ситуаціях. При виявленні підозрілих осіб чи небезпечних предметів негайно телефонуйте на лінію 102. Тримаймо стрій! Разом до Перемоги! Слава Україні!

Відділ комунікації поліції Львівської області