Головна Політика На базі Львівського обласного Координаційного штабу обладнали центр для тимчасового розміщення переселенців

На базі Львівського обласного Координаційного штабу обладнали центр для тимчасового розміщення переселенців

Львівська обласна військова адміністрація спільно з Львівським регуляторним хабом за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» обладнали центр для тимчасового розміщення переселенців. Він працює на базі Координаційного штабу по розселенню переміщених осіб у Львівському районі.

«Чимало людей, які в нас реєструвались не шукали довготривалого житла, а ночівлю на 1-2 ночі. Відтак, вирішили облаштувати своєрідний тимчасовий нічліг на базі Координаційного штабу»,-  розповіли у Львівському регуляторному хабі.

Відтак, за фінансової підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» закупили ліжка, подушки, матраци, постільну білизну та спальні мішки. Таким чином і підтримали українських підприємців, в яких придбали все необхідне, і облаштували місця, де люди зможуть перепочити до наступної поїздки.

Нагадаємо, що окрім нічлігу, українці, які шукають прихистку на Львівщині, навіть тимчасового, у Координаційному штабі можуть отримати їжу, необхідні засоби гігієни, медичну та психологічну допомогу.

Частина місць вже використовується, організатори планують облаштувати ще одну локацію. Таким чином, Центр для тимчасового розміщення переселенців зможе прихистити приблизно 400 людей.